متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

دکتر وحید خوشکام

دکتر وحید خوشکام از انگشت شمار متخصصین جراحی ایمپلنتهای دندانی و درمان بیماری های لثه (پریودنتیست) تحصیلکرده آمریکا و دارای بورد تخصصی از آمریکا در ایران است که بتازگی بعد از سالها اموزش و تحصیل و اشتغال در آمریکا به وطن باز‌گشته است.
دکتر خوشکام فارغ التحصیل رشته پریودنتولوژی ( جراحی و درمان بیماریهای لثه و جراحی ایمپلنتهای دندانی) از دانشگاه معتبر و مشهور کالیفرنیای جنوبی (USC) در کشور آمریکا است. وی تخصص خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی University of Southern California که یکی از پنج دانشگاه برتر دنیا در رشته پریودنتولوژی است گذرانده است همچنین موفق به کسب مدرک کارشناسی ارشد در رشته بایولوژی جمجمه و فک و صورت از دانشگاه USC شده است.
دکتر خوشکام دارای بورد تخصصی از بورد پریودنتولوژی آمریکا است که بالاترین مرجع در این رشته در دنیا می‌باشد. وی مقالات زیادی را در مجلات معتبر دندانپزشکی جهان منتشر کرده است.

دکتر خوشکام سخنرانی های متعددی در مجامع بین المللی و داخلی داشته و دارد و به عنوان یک مدرس سابقه طولانی در تدریس مهارت های مربوط به ایمپلنتهای دندانی و درمان بیماریهای لثه دارد. تخصص او در این زمینه باعث شده است وی به نویسنده ای برجسته در دانش پریودنتولوژی تبدیل شود و مولف چندین فصل در یکی از مهمترین کنابهای مرجع این رشته در دنیا باشند.
اشتیاق و فداکاری که وی در زمینه کارش دارد باعث شده که به یکی از مجرب ترین پریودنتیست هایی تبدیل شود که در این زمینه مشغول به کار هستند. دکتر وحید خوشکام جند سال در تگزاس آمریکا مشغول به کار بوده‌اند و هم اکنون پس از بازگشت به ایران علاوه بر اشتغال به درمان بیماران در کرج و ارائه درمان در کلاس جهانی به مردم عزیز و شریف کرج و اقصی نقاط ایران، استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می‌باشند چرا که ایشان معتقد هستند اکنون باید دانش خود را در خدمت به پیشرفت این رشته در مام وطن بکار گیرند.

از برجسته ترین متخصصین پریودنتیست کشور

دکتر وحید خوشکام

  • فارغ التحصیل رشته پریودنتولوژی ( جراحی و درمان بیماریهای لثه و جراحی ایمپلنتهای دندانی) از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی (USC) در کشور آمریکا
  • دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته بایولوژی جمجمه و فک و صورت از دانشگاه USC آمریکا
  • دارای بورد تخصصی از بورد پریودنتولوژی آمریکا

در جهان شهر کرج

مطب دکتر وحید خوشکام

آدرس مطب:

کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، کوچه چهارم (مینا شکری)، جنب بانک پاسارگاد، پلاک 31، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس:

026-34218872

0935-4120999

پاسخ به سوالات شما مراجعین عزیز

با ما در تماس باشید

جهت رزرو نوبت و مشاوره در رابطه با ایمپلنت و مشکلات لثه با شماره زیر تماس بگیرید…

آشنایی با فضای مطب دکتر وحید خوشکام

متخصص ایمپلنت و جراحی لثه در کرج