درمان تغییر رنگ لثه ها

آیا متوجه شده اید که رنگ لثه های شما تیره شده است؟ اگر احساس می کنید که لثه های تیره شما از ظاهر لبخند شما دور می شوند، با متخصصان پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت تماس بگیرید تا در مورد از بین بردن لکه های سیاه یا قهوه ای رنگی که به طور طبیعی روی بافت های لثه ها بوجود می آیند صحبت کنید. درمان سریع است، هیچ دردی بوجود نخواهد آمد، و لثه های شما صورتی رنگ و سالم به نظر خواهند رسید. تغییر رنگ لثه ها می تواند تنها در یک یا دو جلسه دندانپزشکی و با استفاده از فناوری پیشرفته کامل شود.

 

چه عواملی منجر به تیره شدن لثه ها می شود؟

لثه های تیره، یا پر رنگ شدگی لثه ها، نتیجه وجود ملانین در بافت لثه ها است. به طور طبیعی، با استفاده از فراورده های تنباکو، در نتیجه برخی بیماری های سیستمیک خاص، و مصرف برخی داروها ممکن است لکه هایی روی لثه ها بروز پیدا کنند. هیچ مشکلی مربوط به سلامت دهان وجود ندارد که صرفاً در نتیجه تیره شدن لثه ها بجود بیاید. با این حال، ظاهر لبخند شما ممکن است با لثه های روشن تر، و صورت تر بهبود پیدا کند. با کاهش رنگدانه های لثه می توان به این هدف فائق آمد.

 

مزایای کاهش رنگدانه های لثه

هنگام ملاقات با دندانپزشک و پرسش در مورد کاهش رنگدانه های لثه ها، شما در مورد بسیاری از مزایای فرایند یاد خواهید گرفت. برخی از چیزهایی که می توانید به دنبال آنها باشید عبارتند از:

رنگ روشن تر و یکدست تر لثه ها

هیچگونه برس یا بخیه

هیچ گونه درد یا ناراحتی در طول فرایند یا بعد از آن

دوره بهبود سریع

لیزر درمانی مؤثر و دقیق

بازگشت به برنامه شغلی قبلی تنها در چند ساعت

بیماران می توانند مطمئن باشند که در طول فرایند راحت خواهند بود. هیچ تیغ جراحی نیاز نخواهد بود، بسیار بی خطر و فوق العاده مؤثر خواهد بود.

 

روند انجام فرایند تغییر رنگ لثه ها

وقتی وارد بخش تخصصی پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت دندانپزشکی دکتر وحید خوشکام می شوید، دندانپزشک قبل از معاینه لثه های شما، ابتدا اطمینان حاصل خواهند کرد که شما راحت هستید. سپس لثه های شما را مورد ارزیابی قرار می دهد تا مطمئن شود آنها برای انجام روند درمان به اندازه کافی سالم هستند. در صورت وجود هر گونه مشکلی در لثه ها، مانند بیماری لثه، لازم است این مشکل قبل از تغییر رنگ لثه ها حل شود.

اگر به یادگیری بیشتر در مورد داشتن لبخندی زیبا با روشن کردن رنگ لثه ها علاقه مند هستید، با متخصص پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت صحبت کنید و قرار ملاقات بگذارید. ما می توانیم با ارائه یک راهکار درمانی مؤثر برای زیبایی لثه ها به شما کمک کنیم از لبخند خود  اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. 

گامی اسمایل یا لبخند لثه ای چیست؟

/
آیا گامی اسمایل برای فرد مشکل‌ساز است؟ سخت‌ترین راه درمان برای گامی اسمایل کدام است؟ طول درمان گامی اسمایل چقدر است؟

سیگار و دخانیات و تاثیر آن ها بر ایمپلنت دندان

/
سیگار چگونه بر ایمپلنت تاثیر می گذارد؟ چه مدت بعد از ایمپلنت نباید سیگار کشید؟ تاثیر سیگار الکترونیکی بر ایمپلنت دندانی چیست؟

علائم پس زدن ایمپلنت و عدم موفقیت درمان ایمپلنت

/
نشانه‌ های پس زدن ایمپلنت: دردهای مداوم، لق شدن ایمپلنت، تورم لثه ‌‌ها ، حساسیت و واکنش ‌های آلرژیک، اختلال در جویدن غذا

مقالات آموزشی درمان تغییر رنگ لثه ها

نمونه های درمانی درمان تغییر رنگ لثه ها