بیماری پریودنتال (بیماری لثه)

نزدیک 50% از بزرگسالان آمریکایی بالای 30 سال یکی از انواع بیماری های لثه را دارند، شرایطی که لثه ها و دندان ها را تحت تأثیر قرار می دهد. دکتر وحید خوشکام، DDS از بخش تخصصی پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت پاکسازی عمقی را برای افرادی توصیه می کنند که بیماری پریودنتال دارند. و برای افرادی که بیماری پریودنتال ندارند، بهداشت دهانی خوب و مراجعه منظم به دندانپزشک برای چکاپ بهترین دفاع هستند. اگر در مورد بیماری پریودنتال خود نگرانی دارید، برای مراجعه به دندانپزشک مجرب ما به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

بیماری پریودنتال چیست؟

بیماری پریودنتال در مراحل اولیه خود ژینژیویت نامیده می شود. این شرایط باعث قرمزی، تورم، و خونریزی راحت لثه های شما می شود. شما ممکن است در این مرحله هیچ ناراحتی تجربه نکنید.

تحلیل لثه و مشکلات ناشی از آن

/
چه  عواملی سبب تحلیل لثه می شوند؟ عوارض ناشی از تحلیل لثه چیست؟ چگونه از تحلیل لثه پیشگیری کنیم؟ آیا تحلیل لثه همراه با عوارض است؟

اصلاح لبخند لثه‌ ای با لیزر

/
جراحی لب چه تأثیری در اصلاح لبخند لثه‌ای دارد؟ جراحی لب چهره را غیر طبیعی نشان می‌دهد؟ آیا اصلاح لبخند لثه‌ای با لیزر به سلامت دهان کمک می‌کند؟

همه چیز درباره رادیوگرافی ایمپلنت

/
انواع مختلف تصاویر رادیوگرافی مورد استفاده در فرآیند کاشت ایمپلنت کدامند؟ نرم افزارهای مورد استفاده در فرآیند کاشت ایمپلنت چیست؟

مقالات آموزشی بیماری پریودنتال (بیماری لثه)

نمونه های درمانی بیماری پریودنتال (بیماری لثه)