بازسازی لثه

وقتی بیماران در نتیجه بیماری پریودنتال تحلیل استخوان و بیماری لثه را تجربه می کنند، پریودنتیست های معتبر ما ممکن است یک فرایند بازسازی را برای بازسازی استخوان و بافت آسیب دیده توصیه کنند. فرایندهای بازسازی روش هایی موفق و قابل اعتماد برای پاکسازی سطوح آسیب دیده ریشه ها، پاکت های پریودنتال، و ترمیم ساختار استخوان هستند.

پریودنتیست شما در بخش تخصصی پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت ال پاسو جراحی کاهش پاکت پریودنتال را انجام خواهد داد، که در آن بافت لثه بلند می شود تا منطقه عفونی به صورت عمقی پاکسازی شود. استخوان پیوندی همراه با غشاء، می توانند قرار داده شوند تا از عمق پاکت کاسته شود، و آسیبی که در نتیجه بیماری پریودنتال بروز پیدا کرده است ترمیم پیدا کند.

معرفی اجزای ایمپلنت دندان

/
اجزای ایمپلنت دندان چیست؟ اجزای ایمپلنت دندان از چه موادی ساخته می شوند؟ آیا اجزای ایمپلنت جای خالی دندان را به خوبی پر می‌ کنند؟

ایمپلنت تیتانیومی بهتر است یا ایمپلنت سرامیکی؟

/
ایمپلنت تیتانیومی بهتر است یا ایمپلنت سرامیکی؟ برای ترمیم دندان‌های جلو ایمپلنت تیتانیوم مناسب‌تر است یا ایمپلنت سرامیکی؟

آشنایی با معروف ترین برندهای ایمپلنت دندان

/
در ایران بهترین نوع ایمپلنت چه برندی است؟ بهترین برند ایمپلنت دندان متعلق به کدام کشور است؟ چه عواملی بر ماندگاری بیشتر ایمپلنت‌ کمک‌ میکند؟

مقالات آموزشی بازسازی لثه

نمونه های درمانی بازسازی لثه