بازسازی لثه

وقتی بیماران در نتیجه بیماری پریودنتال تحلیل استخوان و بیماری لثه را تجربه می کنند، پریودنتیست های معتبر ما ممکن است یک فرایند بازسازی را برای بازسازی استخوان و بافت آسیب دیده توصیه کنند. فرایندهای بازسازی روش هایی موفق و قابل اعتماد برای پاکسازی سطوح آسیب دیده ریشه ها، پاکت های پریودنتال، و ترمیم ساختار استخوان هستند.

پریودنتیست شما در بخش تخصصی پریودانتیکس و کاشت ایمپلنت ال پاسو جراحی کاهش پاکت پریودنتال را انجام خواهد داد، که در آن بافت لثه بلند می شود تا منطقه عفونی به صورت عمقی پاکسازی شود. استخوان پیوندی همراه با غشاء، می توانند قرار داده شوند تا از عمق پاکت کاسته شود، و آسیبی که در نتیجه بیماری پریودنتال بروز پیدا کرده است ترمیم پیدا کند.

تحلیل لثه و مشکلات ناشی از آن

/
چه  عواملی سبب تحلیل لثه می شوند؟ عوارض ناشی از تحلیل لثه چیست؟ چگونه از تحلیل لثه پیشگیری کنیم؟ آیا تحلیل لثه همراه با عوارض است؟

اصلاح لبخند لثه‌ ای با لیزر

/
جراحی لب چه تأثیری در اصلاح لبخند لثه‌ای دارد؟ جراحی لب چهره را غیر طبیعی نشان می‌دهد؟ آیا اصلاح لبخند لثه‌ای با لیزر به سلامت دهان کمک می‌کند؟

همه چیز درباره رادیوگرافی ایمپلنت

/
انواع مختلف تصاویر رادیوگرافی مورد استفاده در فرآیند کاشت ایمپلنت کدامند؟ نرم افزارهای مورد استفاده در فرآیند کاشت ایمپلنت چیست؟

مقالات آموزشی بازسازی لثه

نمونه های درمانی بازسازی لثه